• English
  • Norsk

Ledergruppe

Petter Tangen

CEO

Petter er markedsøkonom og har sin bakgrunn fra IT fra 1988. Han var den gang en del av IBM miljøet på forhandlersiden og var med på å etablere SPN i 1994. Petter har bred erfaring fra ERP systemer og programvare generelt.

e-mail: tangen@spn.no

Telefon: +47 90 96 77 66

Cecilie Yri Jacobsen

COO Chief operating officer
Cecilie har et overodnet ansvar for alle leveranser som går ut fra SPN. Hun kommer fra en lederstilling i EVRY og har lang erfaring med blant annet prosess- og prosjektledelse..

e-mail: yri@spn.no

mobil:

Kristin Aashildrød

CFO Chief financial officer

Kristin har lang erfaring som teamleder og autorisert regnskapsfører i Visma. Hun har bred erfaring innen regnskap, lønn og årsoppgjør. 

e-mail: aashildrod@spn.no

Telefon: +47 33 42 85 00

Hans Christian Solhaug

Business Development Manager

Hans Christian har utdannelse i økonomi fra BI, inngående teknisk kompetanse og lang erfaring med programvare.

e-mail: solhaug@spn.no

Telefon: +47 33 42 85 11

Knut Skofteland

Product Manager

Knut har sin bakgrunn fra Mamut Software ASA og har lang erfaring fra ledelse av utvikling av adb-systemer.

e-mail: skofteland@spn.no

 

Roar Bratvold

Sales Manager

Roar har vært i inkassobransjen siden 80-tallet og har tidligere vært leder i Intrum Justitia Danmark.

e-mail: bratvold@spn.no

Telefon: +47 48 07 23 80

Maria Engmark Sells 

Hosting Services Manager

Maria has extensive experience in IT operations, mainly within the media industry, she has worked as a technical consultant and in recent years had the role of operations manager for several large customers. She has a master's degree in Information Science at the University of Bergen.

e-mail: sells@spn.no

mobil: +47 92 66 47 04

 

Anette Trevland

Servicedesk Manager 

Anette er diplom markedsfører med prosjektledelse fra BI og er produktspesialist på våre løsninger.

e-mail: trevland@spn.no

Telefon+47 33 42 85 16